CINEMA 4D

CINEMA 4D dla Mac

Potężny profesjonalny animator wideo 3D

CINEMA 4D to kompletne i kompleksowe rozwiązanie do animacji wideo 3D, które zapewnia pełną moc i kontrolę w całym procesie projektowania i tworzenia. CINEMA 4D zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wysokiej jakości obrazów 3D i... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Konfigurowalne moduły w zależności od rodzaju animacji, którą wykonujesz
  • Bardzo szybki i potężny
  • Nadaje się dla profesjonalistów
  • Optiomised dla 64-bitowych komputerów Mac

Wady

  • Nie jest to łatwe dla początkujących
  • Moduły muszą być zakupione osobno

Bardzo dobry
8

CINEMA 4D to kompletne i kompleksowe rozwiązanie do animacji wideo 3D, które zapewnia pełną moc i kontrolę w całym procesie projektowania i tworzenia.

CINEMA 4D zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do tworzenia wysokiej jakości obrazów 3D i animacji . Składa się z różnych modułów zgodnych z Twoimi potrzebami projektowymi . Łącznie jest 8 różnych, chociaż każdy musi być zakupiony osobno oprócz głównego pakietu.

Od samego początku należy zauważyć, że CINEMA 4D to wysoce techniczny i profesjonalny pakiet, który nie jest odpowiedni dla osób, które dopiero rozpoczynają animację 3D lub modelowanie. Jest przeznaczony dla profesjonalistów w dziedzinie produkcji filmów, telewizji, reklamy, nauki, architektury i innych dziedzin, które wymagają profesjonalnych rezultatów.

Szybkość, z jaką CINEMA 4D może manipulować i renderować animacje, jest jednym z jej najmocniejszych punktów. Z pewnością osoby pracujące z Mayą mogą zauważyć znaczną poprawę szybkości, choć oczywiście zależy to również od pracy nad 64-bitowym komputerem Mac. Moduły dostosowywania są również jednym z najsilniejszych aspektów CINEMA 4D, dzięki czemu można dostosować pakiet w zależności od tego, czy animujesz film, architekturę, modelowanie 3D itp.

Dla wszystkich, którzy nie są pod wrażeniem Mayi i potrzebują profesjonalnego pakietu animacji 3D, CINEMA 4D jest kompletnym pakietem. .

Wiele zmian - szczegóły dostępne tutaj: http://www.maxon.net/products/new-in-cinema-4d-r15/overview.html

Zmiany

  • Wiele zmian - szczegóły dostępne tutaj: http://www.maxon.net/products/new-in-cinema-4d-r15/overview.html

Najczęściej pobierane Grafika i projektowanie na mac

CINEMA 4D

Download

CINEMA 4D 17.032

Opinie użytkowników o CINEMA 4D

Sponsorowany×